Domčeky pre deti > Video detské domčeky

Video detské domčeky

Detský domček priateľov Smoby

Domček pre deti Friends House od francúzskeho výrobcu Smoby poskytuje deťom úžasný priestor na hru a zábavu. Zahrá sa v ňom niekoľko detí naraz. Domček má krásne bielo-zeleno-oranžové prevedenie a hodí sa do každej záhrady. Vďaka UV filtru sa nemusíte báť o bezpečnosť svojich detí pred silným UV žiarením. Farby domčeka zostanú rovnako sýte a žiarivé aj po dobu niekoľkých rokov.

Domček Jura Lodge Smoby

Domček Jura Lodge je vhodný pre deti už od 2 rokov. Nezaberá veľa miesta, a tak sa hodí aj do menšej záhrady alebo interiéru. Všetky domčeky Smoby majú UV filter, a vy sa preto nemusíte trápiť s vyblednutými farbami. Domček má atypický tvar s mierne zaoblenými stenami. O bezpečnosť svojich detí sa báť nemusíte, všetky hrany sú oblé a nášľapné plochy protišmykové.

Domček pre deti Natur Smoby

Domček Natur upúta každé dieťa premyslenými detailami a krásnym prepracovaním. Vnútri je dostatočne priestranný, a tak sa v ňom zahrá aj viac detí naraz. Domček je mimoriadne stabilný, pevný a vyrobený z kvalitných materiálov. Deti si v ňom môžu vytvoriť vlasatný svet a poriadne prevetrať svoju fantáziu.

 

Navigácia