Domčeky pre deti > Novinky > Domček do malej izbičky

Domček do malej izbičky

Túži vaše dieťa po peknom záhradnom domčeku, v ktorom by sa mohlo hrať spolu so svojimi súrodencami a kamarátmi? V ponuke sú mnohé kvalitné a moderné  plastové domčeky, s ktorými si deti užijú veľa pekných chvíľ. Netreba však zabúdať na to, že počas zimného obdobia môžete domček jednoducho preniesť do detskej izby a zábava bude pokračovať ďalej.

Jar, leto, jeseň, zima. Deti sa rady hrajú celý rok, či už vonku alebo vnútri. Rodičia neustále hľadajú nové hračky, ktoré deti len tak ľahko neomrzia. Rozmýšľajú nad multifunkčnými hračkami, ktoré sú vhodné do interiéru aj exteriéru, ale často im nenapadne, že detské záhradné domčeky je možné využiť aj vo vnútri. Domčeky pre deti sa vyrábajú v rozličných veľkostiach, tvaroch a ich súčasťou býva nezriedka aj detské pieskovisko, šmykľavka, preliezačka alebo hojdačka.

Domčeky pre deti Smoby
Detské domčeky sa dajú používať v interiéri aj exteriéri.

Multifunkčné domčeky

Moderné plastové domčeky pre deti sa dajú ľahko umyť, poskladať a preniesť zo záhrady priamo do detskej izbičky. V chladnom počasí sa tak môžu vaše deti hrať v pohodlí svojej izbičky so všetkými doplnkami, ktoré domček ponúka. Domčeky od svetoznámych výrobcov, akým je nepochybne francúzsky Smoby, sa pýšia nielen kvalitným vyhotovením, ale aj skvelými funkciami a príslušenstvom. Vaše dieťa prekvapí napríklad elektronický zvonček, malá kuchynka, piknikový stolík a mnohé iné doplnky. Pri výbere domčeka si nezabudnite zistiť jeho rozmery a takisto rozmery detskej izby, aby ste kúpili presne ten, ktorý bude najviac vyhovovať.

Navigácia