Novinky

Malí kuchári v domčeku

29 máj, 2017 Novinky
Malí kuchári v domčeku

Exteriérové jedálenské terasy a letné kuchynky sú čoraz populárnejším trendom pri výstavbe skutočných domov. A kuchynka nesmie chýbať ani v detskom domčeku. Výrobcovia hračiek preto nezaháľajú a uvádzajú na trh modely domčekov pre deti so zabudovaným kuchynským kútikom.

5 trendov, ktoré zmenia detskú izbu na nepoznanie

28 apr, 2017 Novinky
5 trendov, ktoré zmenia detskú izbu na nepoznanie

Detská izba je veľmi špecifickým typom interiéru, kde okrem funkčnosti zohráva dôležitú rolu aj výber správnych doplnkov, ktoré budú rozvíjať kreativitu, logiku či hravosť vašich najmenších. Pomôžte si trendmi, ktoré dizajnéri určili na rok 2017 a vytvorte deťom ich vlastnú krajinu fantázie.

Keď sa k domčeku pýta aj šmykľavka

30 mar, 2017 Novinky
Keď sa k domčeku pýta aj šmykľavka

Slniečko sa začalo na nás pekne usmievať, preto je načase vybrať deťom domček z povaly či garáže a rozložiť ho na záhrade. Ak domček ešte nemáte, ale premýšľate o jeho kúpe, zvážte, či k nemu nepripojiť aj šmykľavku.

Detaily detského domčeka rozhodujú

28 feb, 2017 Novinky
Detaily detského domčeka rozhodujú

V súčasnosti je k dispozícii naozaj široká ponuka detských domčekov. Aj preto je pre rodičov ťažké vybrať ten správny. Ak máte jasno v cene, rozmeroch, type či motíve, no stále váhate, pozrite sa na detaily.

Cesta domčeka od dizajnéra až k vašim deťom

30 jan, 2017 Novinky
Cesta domčeka od dizajnéra až k vašim deťom

Hovorí sa: „Postav dom, zasaď strom.“ Lenže ako je to vlastne s detskými domčekmi? Všetko vyzerá tak jednoducho, keď drobná montovaná stavba príde domov až k vám pekne zabalená vo veľkej škatuli. Zamysleli ste sa však nad tým, čo všetko tomu predchádza?

Ako si užiť Vianoce s domčekom pre deti

14 dec, 2016 Novinky
Ako si užiť Vianoce s domčekom pre deti

Domček ako vianočný darček je skvelý nápad, takéto veľkolepé prekvapenie však treba patrične využiť a urobiť z neho poriadny zážitok. V prípade, že domček pre deti už máte, môžete ho vyzdobiť vo sviatočnom duchu.

Domček, v ktorom ožívajú rozprávky

8 nov, 2016 Novinky
Domček, v ktorom  ožívajú rozprávky

Ktoré dieťa by nemilovalo pojašenú Mášu a jej dobráckeho kamaráta medveďa? A ktoré dievčatko si nechá ujsť príbehy Elsy a Anny z Ľadového kráľovstva? Ak majú vaši najmenší slabosť pre obľúbených kreslených hrdinov, potom ich určite potešia detské domčeky s motívmi rozprávkových postavičiek.

Ako vznikli detské domčeky?

12 sep, 2016 Novinky
Ako vznikli detské domčeky?

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, kedy sa na svete objavili detské domčeky? Traduje sa, že prvý model stavby pre najmenších použili v hre J. M. Barrieho – Peter Pan, ktorá mala premiéru v roku 1904. Domčeky pre deti sú teda na svete už viac ako sto rokov, a pritom vôbec nestrácajú na popularite.

Nudí sa vaše dieťa pri učení? Skúste to s detským domčekom

12 aug, 2016 Novinky
Nudí sa vaše dieťa pri učení?  Skúste to s detským domčekom

Škola sa blíži a spolu s ňou aj prvé povinnosti. Najmenší školáci si budú musieť privyknúť na to,  že ich popoludní okrem hrania a oddychu čaká aj učenie. Tým najmenším môže čas pri domácich úlohách spestriť pobyt vo veselom detskom domčeku.

Poschodový domček pre deti prináša dvakrát viac zábavy

20 júl, 2016 Novinky
Poschodový domček pre deti prináša dvakrát viac zábavy

Pamätáte si ešte, aké to bolo dobrodružstvo postaviť si pod stromom improvizovaný príbytok s vyhliadkovou vežou na najväčšom konári? Ani vaše poklady sa nemusia v záhrade nudiť. Najmä, ak sa môžu celé hodiny hrať v prekrásnom poschodovom domčeku pre deti.