Detský domček Triangle Villa s kuchynkou

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť domček


PalPlay 300-0662  domček pre deti Triangle Villa je rozšírený o prístavbu a kuchynku.

Domček pre deti Triangle Villa na hranie s priestrannou prístavbou a veľkým vnútorným priestorom na hranie ponúka možnosť hry pre viac detí. Detský domček je v pekných pestrofarebných farbách odtieňov zelenej, modrej a béžovej. V domčeku pre deti sa nachádzajú dvojkrídlové okná a dvojkrídlové dvere. Prístavba na detskom domčeku má z oboch bočných strán zábradlie.

Na jednej strane domčeka sa nachádza kuchynský pult s drezom na umývanie riadu, sporákom a otvárateľnými dvierkami na trúbe. Domček pre deti poskytuje komfortnú hru pre deti od 3 rokov. Tento domček je vyrobený z kvalitných materiálov čo zaručuje dlhoročnú spoľahlivosť.

Detský domček Triangle Villa s s kuchynkou

Detský domček Triangle Villa je doplnený kuchynkou, deti zabaví na dlhé hodiny.

Domček pre deti je priestranný, ideálny aj pre viac detí. Urobte svojim ratolestiam najväčšiu radosť na svete novým domčekom s kuchynkou. Kúpte si domček pre deti u nás na e-shope. okrem tejto ponuky u nás nájdete množstvo výhodných ponúk detských domčekov. Stačí si vybrať. Tešíme sa na Váš nákup.

Odporúčané produkty