Detský domček Natur Home Smoby

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť domček


Smoby 310047 detský domček Natur ‘Home s okenicami je vhodný pre deti od 2 rokov.

Natur ‘Home detský domček má výšku 130 cm výška*112*110 cm a anti UV filter. Domček pre deti má mierne oblé steny, vďaka čomu má veľký a priestranný vnútorný priestor. Je vyrobený vo Francúzsku, v jemnej a pritom hravej farebnej kombinácií bielej-zelenej-červenej a šedej farby. Je vyrobený z na dotyk príjemného a zamatového plastu.

Domček pre deti má dvojité steny a vďaka tomu je pevný a stabilný, a Anti-UV filter chráni pred silným slnečným žiarením. Okenice so srdiečkami sú otvárateľné a na červenej bránke hneď vedľa veveričky je poštová schránka. Ľahko sa montuje a opäť rozoberateľný, pohodlne veľké plastové skrutky zaručujú ľahkú manipuláciu. Dĺžka domčeka pre deti je 110 cm a šírka prednej strany 112 cm. Pre deti od 2 rokov.

Detský domček Natur Home

Detský domček v krásnych farbách si zamiluje každý drobec od 2 rokov.

Kúpte si domček pre deti u nás na e-shope. Okrem tohoto produktu môžete v kategórii domčeky pre deti nájsť pre vás to čo hľadáte. V našej online predajni môžete nájsť detské domčeky značiek Smoby, Dohány, PalPlay a Écoiffier. Značkové domčeky sú skvelou aktivitou na von, alebo príjemným spestrením hrania sa v prírode. Tešíme sa na Váš nákup.

Odporúčané produkty