Detský domček Maison Neo Floralie

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť domček


Smoby 310247 detský domček Maison Neo Floralie Záhradník s elektrickým zvončekom je vhodný pre deti od 2 rokov.

Detský domček Maison Neo Floralie je krásny veľký priestranný domček francúzskej výroby, z na dotyk jemného a zamatového plastu, v sviežich jarných farbách rozkvitnutej záhrady. Má UV filter, 148 cm výška*160 cm dĺžka*109 cm. Kvalitný detský domček od Smoby perfektne zapadne na vašu záhradu.

Do podlhovastých kvetináčoch, ktoré sa nachádzajú na oboch stranách terasy, môžeme nasypať zeminu a dieťa si zasadí semienka kvetiniek a polieva ich a pozoruje ako rastú a kvitnú. Dvojité steny domčeka pre deti zaručujú pevnosť a stabilitu aj pri výške 148 cm. Okenica je otvárateľná a dvere majú funkčnú poštovú schránku.

Domček pre deti Maison Neo Floralie

Detský domček je skvelý darček pre každé dieťa.

Z boku domu je veľké okno s roletami, ktoré sa podľa potreby dajú stiahnuť alebo opäť zrolovať hore. Výška dverí je 97 cm a šírka je 41 cm. Výška otvoru dverí je 97 cm a výška polovičných dverí je 42 cm  a šírka 36 cm . Kúpte si domček pre deti u nás na e-shope. Okrem tohoto produktu môžete v kategórii domčeky pre deti nájsť pre vás to čo hľadáte. Tešíme sa na Váš nákup.

Odporúčané produkty