Detský domček Maison Duplex so zvončekom

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť domček


Smoby 320021 detský domček Maison Duplex dvojposchodový s kuchynkou a so zvončekom.

Detský domček Maison Duplex od francúzskeho výrobcu Smoby je unikátnym a výnimočným dvojposchodovým domčekom. U zákazníkov je veľmi obľúbený. Má v strede zabudovaný bezpečný rebrík, po ktorom deti môžu vyliezť na druhé poschodie do podkrovia detského domčeka. Z bočnej strany detského domčeka je kuchynský kútik spolu s náradím a s kvetináčom.

Roleta na okne domčeka pre deti sa dá vytiahnuť a stiahnuť, čím je vaše dieťa chránené  pred slnkom. Všetky okenice na detskom domčeku sú otvárateľné a uzatvárateľné, taktiež aj okná. Dvere detského domčeka sú plne so schránkou na poštu a s elektrickým zvončekom, ktorý funguje na batériu a hrá peknú melódiu. Vo vnútri domčeka je jedálenský stôl. Domček má anti UV filter. Výška domčeka pre deti  je 204 cm.

Domček pre deti Maison Duplex poschodový

Domček Maison Duplex je priestranný poschodový domček na dvor či do záhrady.

Steny domčeka sú dvojité. Je to veľmi stabilná a pevná stavba. Vaše ratolesti sa od neho neodtrhnú. Poskytuje veľa možností na hru a premení váš dvoj na zábavné ihrisko. Tento krásny a pohodlný domček pre deti je vhodný pre deti od 3 rokov.Výška dverí je 97 cm a šírka dverí je 41 cm. Využite našu jedinečnú ponuku a objednajte si tento špičkový domček už dnes na e-shope.  Tešíme sa na Váš nákup.

Odporúčané produkty